منابع آزمون MSRT

مقدمه

در این پست به معرفی منابع مهم آزمون MSRT می پردازیم. از آنجا که منبع خاصی برای این آزمون وجود ندارد اکثر داوطلبان دچار سردرگمی می شوند. در سایت آزمون MSRT منبع آزمون را همان منابع آزمون تافل معرفی کرده اند. ما سعی می کنیم منابعی که بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشند معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

الف) TOEFL Test Preparation Kit ETS:

یکی ازمهمترین منابع آزمونهای داخل کشور است. با استفاده از این کتاب می توان بخشهای شنیداری،گرامر و درک مطلب را تقویت کرد. در این کتاب، نمونه سوالات آزمونهای قبلی تافل نیز وجود دارد. این منبع یک منبع جامع برای آمادگی در آزمون msrt است لذا مطالعه و حل تمرین های این کتاب به داوطلبین توصیه می شود.

ب) Longman Preparation Course for the TOEFL iBT:

این کتاب برای تقویت مهارتهای چهارگانه(گفتاری، شنیداری، درک مطلب، نوشتاری) بسیار مفید است. این کتاب شامل تستهایی برای آشنایی با سوالات آزمون می شود و هم این فرصت را فراهم می کند که زبان آموز نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی و تقویت کند.

ج) Betty Azar-Understanding and Using English Grammar:

یکی از بهترین منابع برای یادگیری گرامر است. تمامی افراد با هر سطح زبانی می توانند ازاین کتاب استفاده کنند. نکته قابل توجه این کتاب در کنار تمرین هایی که برای زبان آموزان ارائه داده است، لهجه های خاص با قواعد خاص را نیز بیان می کند.

د) Essential Word for the TOEFL:

از جمله مهم ترین و قدیمی ترین کتب برای آمادگی در آزمون های زبان است. در این کتاب واژگان پرکاربرد در قالب متن به نحوی قرار گرفته اند که بسیار بهتر در ذهن خواننده بماند. همچنین هر درسی که در این کتاب مطرح شده به یک موضوع خاص اشاره دارد.

ذ) Vocabulary for the High School Student:

نکته قابل توجه درمورد این کتاب این است که لغات به صورت موضوعی در دروس مختلف قرار گرفته اند. همچنین تمرینهایی برای تقویت بهتر داوطلبین در کتاب وجود دارد.

 

 

شما می توانید با شرکت در آزمون آزمایشی آنلاین MSRT بیتالون، علاوه بر آشنایی با انواع سوالات در بخشهای مختلف آزمون، میزان آمادگی خود را محک بزنید.

این پست از طرف گروه آموزش زبان بیتالون ارائه دهنده پلتفرم آزمون آنلاین MSRT به همراه پاسخ تشریحی تهیه گردیده است. امیدواریم از این پست بهره لازم را برده باشید. در پستهای بعدی سعی خواهیم کرد چگونگی آماده شدن برای این آزمون را توضیح دهیم. در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید در قسمت نظرات بپرسید تا اعضای گروه در اولین فرصت شما را راهنمایی نمایند.